Promocja nowej siedziby Filharmonii Szczecińskiej - Media Study Tour, Media i influencers relations

Klient
Urząd Miasta Szczecin
Świadczone usługi
Wsparcie komunikacyjne ważnych projektów inwestycyjnych

Idea/Cel/Wyzwanie

Nowy gmach Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie to niezwykły, futurystyczny budynek. Jego autorem jest barcelońska pracownia architektoniczna Estudio Barozzi Veiga. Śmiała forma architektoniczna gmachu podkreśla niezwykłą atmosferę i artyzm obiektu. Budynek Filharmonii, stał się nową ikoną Szczecina, ekologicznej metropolii, która oferuje przestrzeń do życia i do biznesu.

Celem przedsięwzięcia była promocja nowej siedziby Filharmonii Szczecińskiej jako miejsca, które odegra znaczącą rolę na kulturalnej mapie Polski oraz pokazanie kulturalnego oblicza dynamicznie rozwijającego się Szczecina.

Realizacja/Rezultaty

  • Opracowanie koncepcji komunikacyjnej, w tym szczegółowego planu media study tour
  • Opracowanie kluczowych przekazów dla mediów i liderów opinii w internecie oraz wszystkich materiałów prasowych
  • Opracowanie listy potencjalnych dziennikarzy kluczowych mediów ogólnopolskich oraz liderów opinii w internecie
  • Kontakt z dziennikarzami oraz liderami opinii w internecie, koordynacja całości wydarzenia oraz koordynacja publikacji wysokojakościowych materiałów prasowych

Informacje o Filharmonii, kulturalnej wizji miasta oraz wyjątkowości tego przedsięwzięcia pojawiła się w największych lifestylowych, opiniotwórczych i branżowych pismach i stronach internetowych w Polsce (blisko 150 publikacji).

Inwestycja została wielokrotnie nagrodzona w najbardziej prestiżowych krajowych i międzynarodowych konkursach architektonicznych, a wśród przyznanych nagród znalazły się: Mies van der Rohe Award 2015; Grand Prix – Nagroda Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Najlepszego Obiektu Architektury w Polsce w latach 2013-2014 w konkursie pisma “Architektura Murator”; Nagroda główna w konkursie w kategorii Najlepsze wnętrze użyteczności publicznej 2013-2014 w konkursie pisma “Architektura Murator”; “Designs of the Year” w kategorii “architektura”, organizowanym przez London’s Design Museum.

Na bazie dotychczasowych, bogatych doświadczeń we współpracy z agencjami public relations i firmami doradczymi bez wahania rekomendujemy współpracę z Citybell Consulting jako wiodącą firmą doradczą w obszarze komunikacyjnym oferującą bogate doświadczenie merytoryczne i szerokie kontakty branżowe, wyczucie komunikacyjne, niezbędne wsparcie w realizacji projektów związanych z marketingiem miejsc, promocją gospodarczą i współpracą z mediami.

Piotr Wachowicz Dyrektor Biura Zarządu Urzędu Miasta Szczecina