CityBell

O NAS

CITYBELL CONSULTING obejmują dwie dywizje kompetencyjne: Business Communication oraz Place Marketing. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się strategicznym planowaniem i realizacją działań komunikacyjnych obejmujących szeroką gamę kompetencji analitycznych i doradczych, stosowanych narzędzi i rozwiązań komunikacyjnych dla biznesu oraz sektora publicznego. Jesteśmy jedną z nielicznych w  Polsce i w Europie firm  consultingowych specjalizujących się komunikacyjnych usługach doradczych na rzecz miast i regionów w obszarze zintegrowanej i sektorowej promocji gospodarczej oraz turystycznej.

Doradzamy naszym Klientom w jaki sposób, w jakim kontekście, jakimi środkami przekazu i kiedy się komunikować, aby lepiej i skuteczniej skupiać uwagę konsumentów, turystów, mieszkańców, inwestorów oraz budować zrozumienie i poparcie dla celów i działań firm i instytucji wśród grup ich interesariuszy.

W podejściu do realizacji celów naszych klientów kładziemy duży nacisk na badania i analizę oraz określenie mierników efektywności planowanych działań. Nasze rekomendacje dla strategii, rozwiązań i projektów wynikają z wiedzy i dużego doświadczenie naszych konsultantów. W zależności od specyfiki poszczególnych projektów i kampanii nad ich realizacją czuwają zespoły merytoryczne, których członkowie posiadają określone kompetencje dedykowane.

Realizowane przez nas projekty kończą się sukcesami, o czym świadczą rezultaty naszych kampanii, referencje naszych klientów oraz nagrody i wyróżnienia zdobywane przez naszych konsultantów.

Kilka faktów:

 

  • Zaufało nam blisko 40 klientów biznesowych i instytucjonalnych.
  • Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów i przedsięwzięć komunikacyjnych oraz public affairs
  • Zrealizowaliśmy ponad 30 znaczących, wielkoformatowych  autorskich wydarzeń specjalnych: Festiwal Promocji Miast i Regionów (edycje 2007, 2008, 2009, 2010, 2011), Ogólnokrajowy Konkurs i Gala Złote Formaty (edycje 2007, 2008, 2009, 2010, 2011); Europen IC & Intranet Meeting 2011, Ogólnokrajowy Konkurs i Gala Internale 2011, Blog Forum Gdańsk (edycje 2010, 2011, 2012, 2013); Pro100 do Prezydencji Forum, Mała Achitektura w Wielkim Mieście, Go!Spodarka Forum 2011, SingleMarket Forum 2012, Debata Europa Cafe 2012, Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur (edycje 2013, 2014), Orange Blog Talks look, Orange Blog Talks social, Orange Blog Talks taste, Czas Zawodowców (2014) i wiele innych
  • Stosujemy zdefiniowane, sprawdzone metodyki pracy
  • Nasze projekty zostały wielokrotnie nagrodzone podczas krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych
  • Citybell znalazło się w pierwszej 5 najlepszych firm doradczych w obszarze public relations w Polsce
  • Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi organizacjami branżowymi oraz środowiskami akademickimi