CityBell

NASZE PROJEKTY

W Citybell Consulting realizujemy projekty zarówno z obszaru public relations jak i public affairs. Pracujemy dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych, pomagamy w promowaniu się miast i regionów. Nasza praca i pomysły przynoszą wymierne rezultaty biznesowe i wizerunkowe dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami.

 • CITYBELL CONSULTING I GDAŃSK DLA BLOGERÓW

  Citybell Consulting ponownie wsparło miasto Gdańsk w organizacji interdyscyplinarnego spotkania blogerów - Blog Forum Gdańsk 2011. Tegoroczną formułę wydarzenia poszerzono o ringi dyskusyjne i blogowy hyde park, pozwalające na konfrontację opinii blogerów reprezentujących różne obszary polskiej blogosfery.


  To już druga edycja Blog Forum Gdańsk – autorskiego projektu naszej agencji realizowanego dla miasta Gdańsk. Po sukcesie pierwszego forum, na którym rozmawialiśmy o szansach i barierach blogowania, wolności blogera i jego prawie do wyrażania własnej opinii, zależało nam, aby pokazać mniej oczywistą stronę blogowania - realną zmianę rzeczywistości, która dokonuje się dzięki blogerom. Podczas spotkania, które 15 i 16 października odbywało się w Gdańskim Centrum Hewelianum razem z zaproszonymi blogerami dyskutowaliśmy o możliwościach, jakie daje blogowanie i zagrożeniach, jakie ze sobą niesie. Stawialiśmy pytania dotyczące przyszłości wirtualnych społeczności, bloga jako narzędzia zmiany społecznej, granic krytyki i sposobów zarządzania popularnością.


  W tegorocznej edycji Blog Forum Gdańsk w roli prelegentów i panelistów wystąpiła rekordowa liczba 30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, reprezentujących różne obszary polskiej blogosfery. Swoje prezentacje przedstawili czołowi blogerzy marketingowi, modowi, technologiczni, kulinarni, lokalno-kulturalni i biznesowi. Wśród prelegentów nie zabrakło również badaczy: dr Dominika Batorskiego oraz dr Krzysztofa Krejtza. To w Gdańsku, po raz pierwszy można było wysłuchać wykładu poprowadzonego przez vlogerów: lekkostronniczych Włodka Markowicza & Karola Paciorka (lekkostronniczy.tv). Międzynarodową gwiazdą drugiej edycji Blog Forum Gdańsk była Rebecca Blood – liderka opinii w zakresie oddziaływania internetu na biznes, media i społeczeństwo, światowej sławy mówca i jeden z najbardziej cytowanych autorytetów blogowych (rebeccablood.net).

  Odnowiona formuła spotkania poza wykładami i panelami dyskusyjnymi zakładała także ringi dyskusyjne oraz blogowy hyde park, gdzie uczestnicy mieli unikalną szansę konfrontacji opinii blogerów pochodzących z różnych środowisk blogowych, a także zaprezentowania swoich blogów szerszej publiczności. W ramach Blog Forum Gdańsk zorganizowany został także autorski cykl warsztatów. W trakcie konferencji blogerzy mieli okazję wziąć udział w warsztatach literackich, które poprowadziła Anna Luboń, dziennikarka magazynu Elle; fotografii poprowadzonych przez Renatę Dąbrowską, reporterkę Gazety Wyborczej; fotografii kulinarnej poprowadzonych  przez Beatę i Lubomira Lipov oraz z technologii, których gospodarzem był Tomasz Topa.

  W drugiej edycji Blog Forum Gdańsk, odbywającym się jednocześnie online i offline, udział wzięło ponad 14 tysięcy blogerów. Blogerzy podkreślali znaczenie interaktywnego charakteru gdańskiego forum, możliwość swobodnego wyrażania opinii oraz, co najważniejsze, okazję do osobistego poznania ludzi, z których blogami spotykają się na co dzień.