CityBell

NASZE PROJEKTY

W Citybell Consulting realizujemy projekty zarówno z obszaru public relations jak i public affairs. Pracujemy dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych, pomagamy w promowaniu się miast i regionów. Nasza praca i pomysły przynoszą wymierne rezultaty biznesowe i wizerunkowe dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami.

 • O JAKIM MIEJSCU PRACY MARZY POKOLENIE Y?

  Dla co piątego polskiego pracownika biurowego jego biuro jest niczym drugi dom, ale też miejscem wobec którego ma on duże oczekiwania i niemało zastrzeżeń. Aż 45% współczesnych pracowników pragnie pracować w otoczeniu parkowej zieleni, a co trzeci z nich móc aktywnie wypoczywać na łonie natury w czasie przerwy na lunch. Takie wnioski płyną z prekursorskiego badania Moje Miejsce Pracy - Barometr Biurowy 2012.
   
  Według psychologa architektury dr Joanny Bąk, wykładowcy Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, otoczenie pracy wpływa nie tylko na efektywność, zadowolenie z pracy czy zdrowie pracownika, ale nawet na wahania jego wagi. W ciągu 40 lat swojego zawodowego życia w pracy spędzamy ponad połowę swej dziennej aktywności, ponad 2000 godzin rocznie. Biorąc pod uwagę planowaną reformę emerytalną okres ten może się przedłużyć. Dlatego – tłumaczy dr Bąk – bardzo ważne jest to w jakim otoczeniu pracujemy  

  Zobacz
  pełen
  raport
  _
  BAROMETR
  BIUROWY


  Wyniki badania pokazują, że biura, w których pracuje większość badanych nie zapewniają swoim pracownikom optymalnych warunków pracy. Zdaniem wiceprezesa Polnord SA Michała Świerczyńskiego, potrzebom dzisiejszych pracowników sprostać mogą jedynie office parki, które dzięki funkcjom socjalnym i rekreacyjnym, są miejscami przyjaznymi pracownikom. Przykłady zagraniczne, np. kompleks biurowy Cheswick Park na obrzeżach Londynu, pokazują, że to do tego typu kompleksów należy przyszłość w budownictwie komercyjnym w Polsce.

  Badanie Moje Miejsce Pracy – Barometr Biurowy jest pierwszym tego typu projektem badawczym w Polsce. Zostało ono przeprowadzone na ogólnopolskiej próbie pracowników biurowców, wykonujących pracę umysłową. Celem badania było przeanalizowanie warunków w jakich pracują współcześni polscy pracownicy, a także określenie ich potrzeb wobec miejsca pracy – budynku biurowego i jego najbliższego otoczenia.  Badanie przeprowadził instytut badawczy Homo Homini na zlecenie firmy Polnord SA. Za koncepcję projektu badawczego odpowiadała Citybell Consulting.

  Prezentacja wyników badania nastąpiła 12 kwietnia 2012r. na zorganizowanym przez Citybell Consulting spotkaniu prasowym. Wydarzenie miało miejsce w kameralnych wnętrzach Atelier Amaro – restauracji, wyróżnionej w marcu 2012r Wschodzącą Gwiazdką kulinarnego przewodnika Michelin. Na spotkaniu obecni byli wiodący dziennikarze prasowi, telewizyjni, radiowi, a także reprezentujący media elektroniczne, zajmujący się tematyką biznesową, nieruchomościami oraz rynkiem pracy. 
   
  Citybell Consulting odpowiada za całokształt działań public relations wokół inwestycji Wialanów Office Park.