CityBell

NASZE PROJEKTY

W Citybell Consulting realizujemy projekty zarówno z obszaru public relations jak i public affairs. Pracujemy dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych, pomagamy w promowaniu się miast i regionów. Nasza praca i pomysły przynoszą wymierne rezultaty biznesowe i wizerunkowe dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami.

 • CAŁA POLSKA MÓWI O POWSTANIU PIERWSZEGO STADIONU NA EURO 2012

  Poznań, jako pierwszy spośród polskich miast-gospodarzy Euro 2012, na dwa lata przed terminem, otwierał we wrześniu 2010 roku swój nowy stadion. Z tej okazji Urząd Miasta zaplanował na 14 lipca 2010 konferencję prasową w Warszawie dla mediów ogólnopolskich.

  Biuro Promocji Miasta Poznania zwróciło się do Citybell Consulting o pomoc przy organizacji i koordynacji konferencji prasowej. Zadaniem Citybell Consulting było m.in. zaproszenie mediów sportowych i ekonomiczno-społecznych, zbudowanie świadomości rangi wydarzenia wśród zapraszanych dziennikarzy oraz i wsparcie wizerunku Poznania jako miasta, które odniosło kolejny sukces. Na realizację zadania agencja miała tydzień.

  Citybell Consulting opracowało główne komunikaty: Poznań jako pierwszy oddaje gotowy stadion na Euro 2012, który jest obiektem klasy ELITE, czyli spełnia wszelkie wymogi organizacji meczów piłkarskich najwyższej rangi i jest jednym z najbardziej nowoczesnych w Europie.

  Uroczystość otwarcia stadionu miał uświetnić koncert Stinga.

  Na konferencji prasowej obecnych było 62 przedstawicieli mediów, w tym 11 stacji telewizyjnych, 10 stacji radiowych i opiniotwórcze media społeczno-gospodarcze. Następnego dnia o Poznańskim stadionie mówiła cała Polska. Publikacje na temat stadionu i wywiady z Ryszardem Grobelnym, Prezydentem Poznania ukazały się we wszystkich najważniejszych ogólnopolskich mediach, w tym w telewizyjnych dziennikach informacyjnych w czasie największej oglądalności (tzw. prime time). Poznań stał się „bohaterem" dnia.

  Poznański stadion stał się dla mediów benchmarkiem do oceny postępów prac przy budowie pozostałych polskich stadionów na Euro 2012.