CityBell

NASZE PROJEKTY

W Citybell Consulting realizujemy projekty zarówno z obszaru public relations jak i public affairs. Pracujemy dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych, pomagamy w promowaniu się miast i regionów. Nasza praca i pomysły przynoszą wymierne rezultaty biznesowe i wizerunkowe dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez nas projektami.

 • 2 MILIONY UŻYTKOWNIKÓW PLATFORMY MULTIMEDIALNEJ IPLA

  ipla to interaktywna platforma multimedialna, która łączy funkcje odtwarzacza wideo z funkcjami społecznościowymi (komunikatora, czatu). Pozwala na korzystanie z internetowych transmisji na żywo w wysokiej jakości i udostępnia obszerną bazę materiałów VOD - w tym tysięcy odcinków seriali, koncertów, programów telewizyjnych i wydarzeń sportowych. W momencie rozpoczęcia współpracy Ipla posiadała 800 tys. widzów.

  Citybell Consulting opracowało strategię public relations a następnie podjęło się jej realizacji. Celem prowadzonych działań komunikacyjnych było zwiększenie świadomości istnienia na polskim rynku mediowym silnej, nowej marki telewizji internetowej wśród przedstawicieli mediów oraz pozostałych grup docelowych oraz wsparcie medialne wprowadzania na polski rynek nowych kanałów tematycznych tej telewizji. Ważnym wyzwaniem komunikacyjnym było wykreowanie mody/trendu wśród widzów na oglądanie swoich ulubionych programów telewizyjnych przez Internet poprzez prezentowanie korzyści płynących z oglądania telewizji internetowych tj. dostęp 24h/dobę, wysoka jakość obrazu, obszerny kontent, dostęp do unikatowych treści.

  Rezultatem prowadzonych przez Citybell Consulting działań było zbudowanie trwałego, zainteresowania tematem telewizji internetowych, w tym telewizji ipla na poziomie ogólnopolskim w mediach ekonomicznych, kobiecych, sportowych, lifestylowych, technologicznych, a także wśród blogerów i dziennikarzy obywatelskich. W czase 6 miesięcznej współpracy z Citybell na temat ipla ukazało się ponad 450 publikacji (media value - 2 800 000 PLN).

  Citybell Consulting zainicjowała autorską, stałą współpracę ipla z jednym z wiodących magazynów kobiecych na rynku polskim.

  Na zakończenie projektu realizowanego przez Citybell Consulting Ipla miała 2 mln zarejestrowanych użytkowników.