CityBell

NAGRODY

 Aż trzy nominacje do nagrody „Złote Spinacze 2014" otrzymała warszawska firma doradcza Citybell Consulting. Nominacje zostały przyznane za ogólnopolskie, wieloelementowe projekty komunikacyjne: „Debata Europa Cafe" dla Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, „Apetyt na region. Podkarpackie smaki" dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz launch marki COSTA COFFEE dla CHI Polska.

„Debata Europa Cafe", nominowana w kategorii event społeczny, była pierwszą w Polsce debatą obywatelską nad przyszłością Unii Europejskiej i rozpoczęła międzynarodowy cykl spotkań obywatelskich. W projekcie Citybell wykorzystała niestandardową formułę opartą o metody partycypacyjne, do tej pory nie stosowane przez instytucje publiczne w naszym kraju.

Nominację - w kategorii sport, turystyka, rekreacja - Citybell Consulting otrzymała za projekt „Apetyt na region. Podkarpackie smaki.". Wielowątkowa, lifestyle'owa kampania publicity była dedykowana promocji unikatowego w skali kraju szlaku kulinarnego.

W kategorii „launch nowego produktu, usługi lub firmy" nominacja została przyznana za projekt obejmujący proces zarządzania komunikacją w procesie zmian podczas największego na polskim rynku kawowym procesu rebrandingu. Kampania obejmowała planowanie i realizację strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej związanej z wprowadzeniem marki COSTA COFFEE na rynek polski.

Konkurs „Złote Spinacze", organizowany od 2003 roku, ma na celu zwiększenie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 5 grudnia 2014 roku w hotelu Westin w Warszawie.
Projekty realizowane przez zespół Citybell zostały dotychczas uhonorowane aż czterokrotnie nagrodą Złotego Spinacza, dwiema nominacjami do Złotego Spinacza oraz nagrodą SABRE Awards, a także innymi nagrodami dziedzinowymi.

powrót