CityBell

NAGRODY

 Najlepszy projekt komunikacyjny Komisji Europejskiej 2011 roku - Pro100doPrezydencji.Forum, zrealizowany przez Citybell Consulting, został uhonorowany Złotym Spinaczem - nagrodą branży public relations w Polsce przyznawaną przez Związek Firm Public Relations. Zwycięstwo Citybell zostało ogłoszone podczas Gali finałowej, która odbyła się 16 listopada 2012 roku w hotelu InterContinental w Warszawie.

Pro100doPrezydencji.Forum - wydarzenie odbywające się jednocześnie w 5 miastach, z udziałem 13 tysięcy osób z 20 krajów - było projektem promującym objęcie przez Polskę Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Celem projektu było zwrócenie uwagi opinii publicznej na to historyczne wydarzenie. Forum towarzyszyły nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz szeroko zakrojone działania medialne. 

Citybell Consulting było odpowiedzialne za realizację całości wydarzenia, m.in. za opracowanie nazwy i szczegółowej koncepcji Forum, a także strategii towarzyszących działań komunikacyjnych public affairs oraz public relations offline i online, w tym komunikacji social media.

Projekt został zrealizowany na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Katedry Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i sfinansowany ze środków UE. Stanowił podsumowanie stanu przygotowań naszego kraju na 100 dni do objęcia po raz pierwszy Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.
powrót