CityBell

NAGRODY

Autorski projekt Citybell Consulting zrealizowany dla miasta Gdańsk zdobył aż dwa Wyróżnienia w tegorocznej edycji Złotych Spinaczy.  Wydarzenie zostało docenione w kategoriach  PR miejsca, miast i regionu oraz social media.

 Kapituła konkursu Złotych Spinaczy - najbardziej prestiżowych nagród branży PR w Polsce - w tym roku doceniła autorski projekt Citybell Consulting poświęcony budowaniu relacji ze społecznością blogerów.  Blog Forum Gdańsk jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce zorganizowanym na tak dużą skalę. W dwóch dotychczasowych edycjach forum odbywających się jednocześnie online i offline wzięło udział ponad 28 tysięcy przedstawicieli blogosfery z całej Polski. Uczestniczący w wydarzeniu blogerzy podkreślali znaczenie interaktywnego charakteru gdańskiego spotkania, możliwość swobodnego wyrażania opinii oraz, co najważniejsze, okazję do osobistego poznania ludzi, z których blogami spotykają się na co dzień.

Celem konkursu Złote Spinacze, który przyznał Wyróżnienie projektowi Citybell Consulting aż w dwóch kategoriach, jest podnoszenie standardów i zwiększanie profesjonalizmu branży PR przez promowanie najlepszych projektów realizowanych w kraju. Konkurs „Złote Spinacze" ma charakter otwarty. Kierowany jest do agencji PR, działów PR i komunikacji firm i instytucji, organów samorządowych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce.

 

powrót