CityBell

NAGRODY

Projekt Blog Forum Gdańsk realizowany przez Citybell Consulting dla miasta Gdańsk został nagrodzony statuetką Złotego Formatu – najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie promocji miejsc i regionów w Polsce.

 Pomysł interdyscyplinarnego spotkania polskiej blogosfery nagrodzono statuetką w kategorii Event, o którą w tym roku walczyło aż 47 projektów zgłoszonych przez urzędy reprezentujące 33 polskie miasta i regiony. Citybell Consulting jako pierwsza w Polsce stworzyła wyjątkowy, wielowymiarowy projekt związany z szeroko pojętą blogosferą. W każdej z dwóch organizowanych edycji Blog Forum Gdańsk, odbywającym się jednocześnie online i offline, udział wzięło ponad 14 tysięcy blogerów z całej Polski.

Konkurs Złote Formaty jest jednym z dwóch kluczowych elementów Festiwalu Promocji Miast i Regionów. To najważniejszy i najbardziej prestiżowy Konkurs związany z marketingiem miejsc, który stanowi jednocześnie przegląd osiągnięć promocyjnych polskich miast i regionów. Dotychczas do pięciu edycji konkursu Złote Formaty ponad 240 samorządów przesłało ponad 600 projektów. Prestiżowa statuetka Złote Formaty jest cennym wyróżnieniem dla uczestników Konkursu i potwierdzeniem wysokiego poziomu realizowanych przedsięwzięć promocyjnych.

powrót