CityBell
 • Polska jest obecnie jedną z najważniejszych lokalizacji na światowej mapie usług z sektora BPO/SSC. W kraju działa już 659 centrów usług z kapitałem zagranicznym, które zatrudniają powyżej 150 000 osób. Według prognoz ekspertów do końca 2015 roku w sektorze powstanie dodatkowo 20 000 nowych miejsc pracy.

  więcej
 • 18 listopada 2015 r. odbędzie się Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie. Będzie to pierwsze i jedyne w 2015 roku międzynarodowe wydarzenie, którego tematyka porusza kluczowe kwestie dla rozwoju outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce i na Ukrainie. Organizatorem Forum oraz opiekunem merytorycznym jest firma Citybell Consulting Sp. z o.o. jedna z wiodących firm strategicznego doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz pomysłodawca i realizator licznych, wielkoformatowych wydarzeń specjalnych. Partnerami strategicznymi wydarzenia są Miasto Rzeszów oraz Spółka Developres, natomiast partnerami merytorycznymi Fundacja Pro Progressio oraz PwC.

  więcej
 • Choć o promocji turystycznej mówi się coraz więcej, nadal wokół tego tematu funkcjonuje wiele stereotypów. Jednym z nich jest przekonanie, że turystyczne ikony krajów, czyli miejsca będące „markami samymi w sobie”, nie potrzebują działań promocyjnych. O wyzwaniach, jakie stoją dziś przed polskimi miastami i regionami w kontekście promocji turystycznej, opowiadała w audycji „Pierwsze śniadanie w TOK-u” Anna Proszowska-Sala.

  więcej
 • Chińczycy, mieszkańcy kraju, który na początku 2015 roku prześcignął gospodarczo wszystkie inne państwa świata mawiają, że nawet najdłuższa droga zaczyna się zawsze od pierwszego kroku.
  Pro-aktywna postawa, działanie, systematyczność, a nade wszystko innowacyjny sposób myślenia dają przewagę konkurencyjną i są siłą napędową nie tylko przedsiębiorstw, ale także miast, gmin
  i regionów. Skuteczne pozyskiwaniu inwestorów, budowanie gospodarczych marek miejsc oraz tworzenie sprzyjającego klimatu dla innowacji to główne tematy Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, który odbył się 16 i 17 kwietnia 2015 roku w Giżycku. Partnerem merytorycznym wydarzenia została firma doradcza CITYBELL CONSULTING.

  więcej
 • Firma doradcza Citybell Consulting, zajmująca się strategicznym planowaniem i realizacją działań komunikacyjnych dla sektora publicznego i prywatnego została Partnerem Krajowym Fundacji Pro Progressio, działającej na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Obie firmy połączą swoje doświadczenie i kompetencje, aby wspierać polskie miasta i regiony w promocji gospodarczej i podnoszeniu atrakcyjności inwestycyjnej.

  więcej

12345... 9